Hakkımızda - By Koltuk | El Yapımı Mobilya Ürünleri

1998 yılından bugüne kadar yenilikçi anlayışı ve en kaliteli tasarımlarıyla YATAK ODASI –KOLTUK TAKIMI - YEMEK ODASI gibi MOBİLYA imalatı yapan BY KOLTUK aynı zamanda PROJE – TASARIM – DEKARASYON alanlarında da uzun yılların verdiği tecrübe ve deneyimle müşterilerimize hizmet ederek müşteri memnuniyetlerine devam ediyoruz.

Kendi atölyelerimizde imalatının yapılmasıyla başlayan süreçte tüm tarzlara yönelik yemek ve koltuk takımlarının üretimini yapmaktayız. Özellikle Avangard, Klasik, Artdeco ve Modern koltuk takımlarının üretimlerini yaparak BY KOLTUK markasıyla tasarımlarını ve satışını yapıyoruz. Sektöre üretim ile girerek markalaşmaya giden köklü bir firma olarak BY KOLTUK, yemek ve koltuk takımları konusunda sektörde adından sıkça söz ettirmektedir.

Modoko’ nun yanında bulunan BY KOLTUK 3 katlı ve 500 m2 büyüklüğündeki üretim alanında koltuk döşeme, koltuk iskeleti ve mobilya imalatı üzerine çalışmalarını sürdürüyor. Büyük bir alana yayılan bu üretim sürecinde konusunda uzman personeliyle sizlere en iyi tasarımları üreterek kaliteyi en üst noktaya taşıyor. Ürettiğimiz bütün mobilyalarda, dekorasyonlarda sizlerin istediği ölçülerde, istediği renklerde ve istediğiniz tarzda özel olarak imalat yapılabiliyor.

Firmamızda üretimde kullanılan tüm malzemeler birinci sınıf olarak temin edilip çeşitli testlerden geçerek ürünlerde kullanılıyor.

BY KOLTUK özellikle son yıllarda artan mobilya ihtiyacına en iyi şekilde eğilerek müşterilerine hem kaliteli, hem sağlam hem de uygun fiyatlı yemek odası ve koltuk takımları sunmaya özen göstermektedir. Böylece sorunsuz ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir anlayışı benimsemektedir. Sektörde kendi markası olan BY KOLTUK olarak Modoko’ nun yanında bulunan 3 katlı satış mağazasında satışlarına ve hizmetlerine devam etmektedir.

Sektörün içinde 1998 yılından beri süre gelen tecrübe ile hem pek çok lider markaya hizmet vermiş olan BY KOLTUK ile koltuk takımı, yemek odası takımı ve tüm mobilyalarınızı en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Sorunsuz ve güvenilir bir hizmet anlayışıyla tüm personeliyle bir aile sıcaklığında BY KOLTUK olarak konforlu, tüm stillere uygun ve çağdaş mobilyalarınızı evinize kadar getiriyoruz. Hizmet anlayışını ilk günkü gibi yansıtarak hem yeni nesil hizmetlerde hem de koltuk tarzlarında yaşanan değişimleri yakinen takip ediyoruz. EN GÜZEL GÜNLERİNİZDE BULUŞMAK DİLEĞİYLE…….